خانه محصولاترابط پانل توالت

اتصال دیواری توالت توالت دیواری با سیاه و سفید اختیاری

اتصال دیواری توالت توالت دیواری با سیاه و سفید اختیاری

  • Wall Mounted Toilet Straight Pan Connector With Black And White Optional
  • Wall Mounted Toilet Straight Pan Connector With Black And White Optional
  • Wall Mounted Toilet Straight Pan Connector With Black And White Optional
  • Wall Mounted Toilet Straight Pan Connector With Black And White Optional
 • Wall Mounted Toilet Straight Pan Connector With Black And White Optional

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چین XIAMEN
  نام تجاری: San-Tide
  شماره مدل: S-102

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: می تواند بحث کند
  قیمت: Can discuss
  جزئیات بسته بندی: بسته به نیاز مشتری بسته بندی می شود
  زمان تحویل: 15-30 روز
  شرایط پرداخت: MoneyGram ، Western Union ، T / T ، D / P ، D / A ، L / C
  قابلیت ارائه: کمیت بی نهایت
  مخاطب
  توضیحات محصول جزئیات
  رده محصولات: اتصالات صندلی توالت روش پردازش: تولید مونتاژ
  مواد: PP حالت استفاده: نوع فله
  مشخصات: قابل برش است سبک ساختاری: دیوار را آویزان کنید
  روش گرگرفتگی آب: نوع شدید سقوط روش زهکشی: دیوار بود
  کلو: سیاه و سفید اختیاری مزیت - فایده - سود - منفعت: با مواد ضخیم
  برجسته:

  کانکتور توالت پی وی سی ، کانکتور لوله فلاش توالت

  ,

  toilet flush pipe connector

  لوله فاضلاب توالت دیواری ، لوله فاضلاب مواد PP اختیاری سیاه و سفید

   

  چگونه لوله تخلیه توالت توالت را نصب کنیم؟روش 1: روش تثبیت پیچ و مهره ، این روش در پایین طراحی سوراخ نصب توالت قرار دارد. توالت در محل نصب ، از یک مداد استفاده کنید تا نیاز به سوراخ های نصب شده در در پایین محل سوراخ و کانتور قرار بگیرید ، و سپس توالت را جدا کنید ، در محل سوراخ مشخص شده و پیچ و مهره های مواد منفجره را وارد کنید ، در چسب پوشش مشترک اتصال خروجی تخلیه را نصب کنید ، زمین پیچ های انفجاری محکم و دور را اجرا می کند ، و در آخر با ملات سیمان اجرای مهر و موم پایین.

  روش 2: روش اتصال سیمان ، این روش در پایین بدون سوراخ نصب صندلی توالت قرار دارد. توالت در محل نصب ، از مداد پایین کانتور توالت ، در امتداد خط کانتور برای ایجاد یک دایره استفاده کنید در داخل خمیر شن و ماسه سیمان به عرض 30 میلی متر ، 15 میلی متر ارتفاع ، در حال حاضر خروجی تخلیه را با چسب پوشش مفصل زمین اجرا کنید ، پا را پاکسازی کنید ، به آرامی در موقعیت نصب آن ، اتصال را محکم کنید ، سرریز ملات سیمان را تمیز کنید.

  نام: لوله شستشو
  نوع: S-102
  نام تجاری: سان تاید
  اصل و نسب: Chian xiamen
  مواد: PP
  رده محصولات : اتصالات صندلی توالت
  رنگ: سیاه و سفید اختیاری
  روش پردازش: تولید مونتاژ
  حالت استفاده: نوع فله
  مشخصات: قابل برش است
  سبک ساختاری: دیوار را آویزان کنید
  موارد استفاده: زهکشی توالت
  مشخصات فنی: لوله علامت سوال
  تجارت خارجی: است
  روش گرگرفتگی آب: نوع شدید سقوط

  اتصال دیواری توالت توالت دیواری با سیاه و سفید اختیاری 0اتصال دیواری توالت توالت دیواری با سیاه و سفید اختیاری 1اتصال دیواری توالت توالت دیواری با سیاه و سفید اختیاری 2اتصال دیواری توالت توالت دیواری با سیاه و سفید اختیاری 3اتصال دیواری توالت توالت دیواری با سیاه و سفید اختیاری 4

   

  توالت دیواری چیست؟ چگونه توالت فرنگی دیواری را نصب کنیم؟
  امروزه ، بیشتر و بیشتر به کیفیت زندگی توجه می شود. اما هنوز هم بسیاری از مصرف کنندگان هستند که چیز زیادی در مورد این محصول نمی دانند ، پس چرا روی زمین می تواند محبوب باشد؟ توالت دیوار چطور؟ در زیر ، و کوچک را ببینید یک روش دقیق برای شما ایجاد کنید
  1. دیوار توالت نوع ردیف که به اصطلاح دیوار توالت نامیده می شود ، همچنین دارای نام های دیگر است ، هر کس بیشتر نامیده می شود توالت دیواری است ، نام دیگر توالت یا ردیف توالت نوع ردیف است اگرچه توالت ردیف دیوار ناخودآگاه وارد زندگی ما شده است ، اما توالت ردیف دیواری فقط در حال حاضر ظاهر می شود و در چند منطقه مسکونی جدید با درجه بالا استفاده می شود. دیوار توالت ، از نقاط خارجی دارای توالت نصب شده روی دیوار و نوع جانبی معمولی است ، توالت معمولاً بیشتر مشتری است برای انتخاب جنبه قبلی و عملی این امر به این دلیل است که جنبه مشترک توالت نوع ردیف نیز برای اجرای آن است. طراحی نزدیک ترین ردیف دیواری می تواند مجرای تخلیه ناخوشایند مخزن توالت را مخفی کند تا داخل بدنه دیوار صبر کند ، توالت بسیار ظریف می شود مختصر.
  2. ویژگی های توالت ردیف دیواری
  صرفه جویی در فضا صرفه جویی در فضا ، تمیز کردن این دیدگاه آسان است ، اکنون پس از 80 جوان بسیار محبوب است ، همانطور که همه ما می دانیم ، افزایش قیمت مسکن در جامعه مدرن ، قطعا برای بسیاری از جوانان یک چالش است طبقه کارگر ، زیرا آنها یک پنی پس انداز شده است ، پنی است که بدست آورده اید ، برای توالت کوچک خانوادگی ، آویزان کردن توالت دیواری بهترین انتخاب است. آنچه خانه من نصب می کند ، آویز کردن توالت از نوع دیواری است ، یک فضای کاملاً راحت و راحت را تمیز می کند! از زمان من نیز به یک مشکل جامد شک کردم ، فکر کردم که کل مردم نمی توانند آن را تحمل کنند ، سپس استاد به من گفت که استرس یک پشتیبانی فولادی است ، به جای توالت ، باور نمی کند ، سپس برای مدت طولانی استفاده کنید بدون مشکل ، واقعاً خیلی خوب است؟ توالت فرنگی دیواری بهترین انتخاب افراد نظافت را دوست دارد.
  2. به دلیل مانع دیوار حساس به صدای آب ، سر و صدا به طور طبیعی ضعیف می شود. همه ما چنین تجربه ای داریم ، زمان شستشوی توالت معمولی همیشه سر و صدای زیادی دارد ، که دردسر بزرگی برای زندگی ما ایجاد می کند ، و توالت یک دیوار را آویزان کنید ، از سر و صدا جلوگیری کنید ، زیرا یک بلوک دیوار وجود دارد ، طبیعی بسیاری از سر و صدا را تضعیف می کند.
  3. توالت فرنگی برای جابجایی راحت تر است و هیچ محدودیتی در چیدمان آن ندارد. می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد ، جایی که می خواهید نزدیکترین اتاق را قرار دهید ، می تواند به توالت اجازه دهد یک طرح فضایی را به طور نامنظم تغییر دهد ، هر روز تجربه متفاوتی دارد. 4کیفیت توالت دیواری توالت فرنگی سطح بالا ، با طراحی جدید ، طراحی زیبا و سطح لعاب صاف را تضمین می کند.این از بیش از 1200 درجه درجه حرارت بالا ساخته شده است و کاملاً پرسلانی است و میزان جذب آب آن به شدت زیر 0/5 درصد کنترل می شود. سپس آویزان شوید و روی دیوار آویزان نشوید ، تمیز کردن توالت راحت تر است ، مناسب توالت است از همه نوع اندازه فضا استفاده می شود.
  3. توالت دیواری چطور؟
  یک دیوار توالت ، ویژگی های خاص آن و انتخاب شده از نقاط ظاهری دارای توالت فرعی قابل نصب در دیوار و معمولی است ، توالت به طور کلی مشتریان بیشتری را برای انتخاب سابق انتخاب می کنند ، و جنبه عملی این امر به این دلیل است که طرف مشترک توالت نوع ردیف به عنوان خوب برای اجرای. طراحی نزدیکترین ردیف دیوار می تواند مجرای تخلیه ناخوشایند ، مخزن توالت را برای صبر در داخل بدنه دیوار پنهان کند ، توالت فرنگی بسیار ظریف و مختصر می شود.
  دوم ، مزایای استفاده از
  1. کم صدا: زیرا هنگام شستشوی آب ، مخزن آب توالت ردیف دیواری از نوع دیواری نصب شده است ، با سد دیوار ، صدا باید به طور طبیعی بسیار کمتر باشد.
  2. جابجایی راحت توالت: جابجایی ردیف توالت دیواری بسیار راحت تر از ردیف توالت فرنگی معمولی است و بر چیدمان فضای توالت تأثیر نمی گذارد.
  3. سطح کف کوچک: توالت دیواری دیواری نصب شده بر روی دیوار ، با سطح کف کوچک و فضای باز تر را تصویب می کند.
  4. تمیز کردن آسان: توالت فرنگی دیواری بدون گوشه های مرده بهداشتی تمیز می شود ، که بسیار با شخصیت تمیز شما سازگار است.
  تعمیر آن ناخوشایند است ، گاهی اوقات مجبوریم دیوار را باز کنیم.
  نیروی جاذبه از تخلیه کف کمتر است.
  3. قطعات داخلی به سرعت آسیب می بینند.

   

   

   

   

  اطلاعات تماس
  Xiamen MuRuJia Trade Co.,LTD

  تماس با شخص: vivian

  تلفن: 86-18650185095

  ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

  سایر محصولات